Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kniha návštěv

 

Na těchto místech nechávejte všechny možné vzkazy a pozdravy pro mě i moje paničky...jen pište piště, už se těším až bude co číst...

 

 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Violent blood stress

(APoeseallesk, 8. 10. 2018 6:59)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre determination bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-tadalafil-jelly/

Drunk Blood Press - National Nerve

(AHelleksPemy, 29. 7. 2018 12:47)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-france-reunion/

prosba o radu

(Marcela (vizslicek@seznam.cz), 2. 12. 2010 23:10)

S přítelem přemýšlíme o tom, že bychom si jednoho zrzounka taky pořídili, a proto vám vlastně píšu, protože jsem se chtěla zeptat, jestli vydrží v pracovní dny třeba 9 hodin sám doma, jelikož si ho nemáme možnost vzít do práce. Je mi jasné, že kompenzací musí být následná obří procházka na
vylítání a vyblbnutí.
Chtěla jsem se tedy zeptat, jestli znáte vůbec někoho, kdo ho nechává ve všední dny doma. zatím mě totiž přijde, že všichni mají možnost si ho brát s
sebou do práce, tak mám trochu obavy.
Díky za radu

sourozenci

(Kristýna ( k.machkova@seznam.cz), 24. 5. 2010 14:23)

Ahoj Kessy, máš moc hezký stránky :) dočetla jsem se u tebe, že jsi z Hradce Králové (ze Sendražic). Já jsem odtamtud taky, tak třeba jsme ségry. Mam mamku Žanetu (chovatelka měla dvě fenky) a narodila jsem se 21.7.09. Tak kdybys chtěla, tak se ozvi na email ;) shodou náhod chodíme s paničkou taky na Hafbo cvičák...třeba se tam někdy potkáme. Měj se hezky
Kristýna a Emma

Videa z DD

(Jitka "novterpod", 4. 4. 2010 18:34)

Nechci lést na hafboforum, takže...
Timto se omlouvám všem jichž se to týká, ale nešel mi při nahrávání videí zvuk tak jsem nevěděla, že u toho byli nějaké komentáře. Videa kterých se to týkalo jsem již odstranila a příště již nebudu zveřejňovat raději nic. Měla jsem radost že jsem se to naučila a doufala jsem že udělám radost i ostatním, ale za takovéto debaty mi to nestojí. Přeji hezký den a stále dost chuti do DD ;-)

postupové Zk DD

(Jitka, 3. 4. 2010 1:01)

případná videa z těchto zkoušek máte na youtube
konkrétně http://www.youtube.com/watch?v=zL1bRthkhKg&feature=player_embedded a http://www.youtube.com/watch?v=aDbG9OCNC4Q&feature=player_embedded

Dogdancing

(Jitka a Árčí, 5. 3. 2010 11:22)

Zdravíme...Měla bych velkou prosbu: sháním knihu, která by byla schopná objasnit úplnému začátečníkovi základní prvky dogdancingu, ale zatím neustále nic nenacházím. Mohly byste poradit? Děkuji
http://nasichlupaci.webnode.cz/

psiaktivity@seznam.cz

(Danka, 6. 2. 2010 16:23)

Dobrý den, dovoluji si Vás pozvat na seminář dog dancingu v Ostravě ve dnech 20.2.-21.2. s Ladou Krejčovou. O více informací piště na výše uvedený email nebo na www.psilaska.cz.

Zravíme

(Anet a Grimm, 31. 12. 2009 22:05)

Ahojky Kessyku přišli jsme se podívat na vaše stránečky jsou krásný ale néé tak jak ty :*
Úspěšný agiliťácký skok do novýho roku ti přejí Anetka a Grimmík ( www.grim.estranky.cz )Také se známe s diskuze z facebooku;)

pozdrav z Trutnova

(enidka a Jim, 29. 12. 2009 23:23)

Ahojky holky,koukli jsme na Vaše stránečky a máte je moooc povedený ;) jen tak dál

Pozdrav

(Gori a Dominika, 26. 12. 2009 13:25)

Ahojky Kessy,
našel jsem tvé stránky a moc se mi líbily. Hlavně mě potěšilo, že jsem našel kontakt na nějakého mého kámoše ze cvičáku (panička určitě proto, aby se s tou tvou mohly na nás domlouvat).
Taky ti posílám odkázek na mé nové stránky http://gori-einar.webnode.cz/. Jsou teprve v plenkách, ale paničku doštěkám, aby vše co nejdřív doplnila.
Přeji tobě i tvé smečce krásný vánoční svátky a vše nej do nového roku.
Tvůj Gori a panička Dominika

Cherinka

(Jana, 18. 9. 2009 19:49)

Lenko,
se zpožděním se mi dostalo do ruky zářijové číslo PPČ a když jsem narazila na článek o Cherince, který je krásný i dojemný zároveň, měla jsem u její fotky pocit, že vidím naši Britu. A i některé časové a místopisné údaje jsou pozoruhodně podobné:
Naše celočerná ovčanda se narodila 10. 2. 1996 a žila na zahradě u domku ve Všenorech. Shodou náhod se octla v našem pražském bytě, když jsme se dověděli, že ji její věčně opilý pán chce nechat bezdůvodně utratit. To bylo v březnu roku 1997 a mně v té době bylo 11, takže se mi jejím příchodem zároveň splnil dětský sen.
Nebudu se tu dále rozepisovat, jen dodám, že Bríťa s námi naštěstí stále pobývá a kromě občasných potíží úměrných věku (např. se zadníma nohama) je stále čilá, zvědavá, raduje se z procházek a v rámci možností si občas zadovádí i s naším druhým pejskem.
A podle fotek se mi zdají s Cherinkou velmi podobné - ten výraz je přesný :-)
Přeju hodně radosti s Kessy a třeba se někdy potkáme na HAFBO, chodím tam příležitostně s beardedkou na obedience.
Omlouvám se za takový dlouhý příspěvek, ale nedalo mi to :-) S pozdravem Jana Palacká

Haf

(GR Albert (ten z HafBO ;-) ), 15. 9. 2009 22:19)

Ahoj Kessy!
Máš moc príma stránky! Já mám zatím jen blog, a tam už se moc dlouho nic neděje, měl být pro mě a mé sourozence, ale protože tam nikdo kromě nás nic netlapkoval, tak nás to přestalo bavit. :-( Asi uštěkám mého dvounožce, ať mi zařídí taky takové krásné stránky, jako máš Ty!
Taky jsem chtěl poděkovat, že jsi mě dala mezi své kamarády z HafBO!
Tak haf baf Kessinko!

stranky

(Pepe a Cora, 10. 9. 2009 22:23)

mas to tu moc pekny Kessitko a panicko,konecne sem to poradne skoukla a fakt sikulky jste :))) my furt na tom pracujem,snad to bude stat za to...zatim papa

Cherinka

(Mirča,Lukas,Corinka-www.lukasdog.wbs.cz, 7. 9. 2009 8:55)

Ahojík holky,spíše Lenko :-) teď jsem dočetla v časopise pes přítel člověka příběh Cherinky,opravdu mě chytil za srdce protože mi připoměl i můj první příběh mého němckého ovčáka Aaronka,taky jsem k němu přišla jako slepí k houslím a jen díky němu jsem poznala bezedné psí milující srdce a navždy pejskům a tomuto plemeni propadla,měl tak milující srdíčko které ho paradoxně i po nemoci zradilo a zemřel mi v náručí...Cherinka byla opravdu moc krásná a věřím že i hodně milá a vděčná,a vy jste s ní prožili chvíle na které se nezapomíná....tímto jsem chtěla poděkovat za krásný příběh a přeji vám holky moc krásných prožitých chvilek s novou fenečkou a ať vás naplńuje láskou a odhodlaností stejně tak jako Cherinka mějte se moc krásně pac a haf Mirča a psí smečka :-)

Chery

(Tara, 27. 8. 2009 20:33)

Ahojky,právě jsme s paničkou dočetli tvůj(teda Cherinčin)životní příběh který nás moc chytil za srdíčko:-(Má panička totiž s přítelem vlastnila také celočernou NO Astu,kterou měli také 13let a také ji museli nechat uspat pro nádory na rodidlech:-( Byla také velké zlatíčko.Můžeš kouknout do fotogalerie na mých webovkách www.tarinka.webnode.cz měj se a pohlaď za nás krásnou Kessynku,pac a haf Taruška

Ahoj

(Administrátor (Lenka), 10. 8. 2009 19:12)

Zdravíme Bárta a Jenny:-)
My jsme z Prahy 4 - Libuš, ale koukala jsem, že vy jste z Prahy 10...tam máme babičku;-)...předpokládám, že by nebyl problém se někdy domluvit...každopádně my teď prvně háráme;-):-)
PS: pěkné stránky
Lenka a Kessy

Ahooj

(Eva + Bárt + Jenny, 10. 8. 2009 16:17)

Zdravíme Kessy,
odkud z Prahy jste, že bysme s Vámi někdy vyrazili na prochajdu:-)
http://www.barticek.estranky.cz/

Ohaři

(Administrátor, 15. 7. 2009 12:50)

Tak omyl...je to správně...koukni...
http://images.google.cz/imgres?imgurl=http://www.celysvet.cz/fotky/nemecky-dratosrsty-ohar_2.jpg&imgrefurl=http://www.celysvet.cz/galerie/foto-5989-nemecky-dratosrsty-ohar-pes-chtrix-ze-stipek-majitel-martina-rymerova-&usg=__5vBzwqFGMb6Y2Kt6UFceh81zWqw=&h=600&w=800&sz=85&hl=cs&start=7&um=1&tbnid=CUa41C2a7k9zRM:&tbnh=107&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3Dn%25C4%259Bm%25C4%259Bck%25C3%25BD%2Boha%25C5%2599%26hl%3Dcs%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26sa%3DN%26um%3D1

Ohaři

(Administrátor, 15. 7. 2009 12:48)

Díky;-)...no já si to taky myslela...ale z materiálů, ze kterých jsem to použila, tam bylo uvedeno drsnosrstý...tak jsem z toho taková zmatená:-)...ale opravim;-)